Kancelaria Łuć & Wspólnicy

Wspólnicy Kancelarii już od 2000 r. świadczą usługi kompleksowego doradztwa prawnego dla podmiotów gospodarczych z różnych branż. Kancelaria specjalizuje się w obsłudze korporacyjnej spółek kapitałowych i doradztwie prawnym przy procesach inwestycyjnych. Realizujemy kompletną obsługę prawną dla podmiotów gospodarczych z różnych sektorów rynku. Solidnym fundamentem działalności Kancelarii jest szeroka wiedza i praktyczne doświadczenie jej założycieli oraz współpracowników. Zaufanie naszych Klientów, którzy z nami budują wspólny sukces to podstawa naszej działalności. Z wieloma z nich współpracujemy od początku funkcjonowania ich przedsiębiorstw, dostarczając rozwiązań prawnych pozwalających bezpiecznie realizować zakładane cele biznesowe.

Kancelaria Łuć i Wspólnicy oferuje doradztwo i kompleksową obsługę prawną w zakresie:

  • kompleksowego doradztwa prawnego dla podmiotów gospodarczych z różnych branż
  • obsłudze korporacyjnej spółek kapitałowych
  • doradztwie prawnym przy procesach inwestycyjnych
  • dochodzeniu i zabezpieczaniu należności handlowych

Kancelarię Łuć i Wspólnicy wyróżnia jakość świadczonych usług, wiedza poparta doświadczeniem oraz zdobyte zaufanie wielu Klientów i partnerów biznesowych. Klientami Kancelarii są zarówno duże spółki giełdowe, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne. Obsługujemy zarówno polskie podmioty gospodarcze jak i zagraniczne przedsiębiorstwa.

Współpracę z Kancelarią Łuć i Wspólnicy cechuje:

Profesjonalizm

Zrodzony z pasji i wieloletniej praktyki, pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Wyzwania stawiane podczas prowadzonych spraw rodzą nasz sukces.

Kompleksowość

Bogate doświadczenia naszego zespołu dają możliwość reprezentowania interesów naszych Klientów na wielu płaszczyznach.

Zaufanie

Z wieloma naszymi Klientami współpracujemy od początku naszej praktyki zawodowej tj. od 15 lat. Nasi partnerzy biznesowi ufają naszym decyzjom.

Zespół Kancelarii Łuć i Wspólnicy tworzą radcowie prawni, adwokaci i aplikanci specjalizujący się różnych dziedzinach prawa, posiadający szeroką wiedzę merytoryczną i praktyczną. Współpracujemy z licznymi partnerami na terenie całej Europy, co pozwala zapewnić Klientom Kancelarii optymalną obsługę niezależnie od jurysdykcji. Realizując skomplikowane projekty współdziałamy z wieloma ekspertami z różnych branż, w tym z doradcami inwestycyjnymi, maklerami giełdowymi, rzeczoznawcami majątkowymi, biegłymi rewidentami oraz przedstawicielami Uczelni Wyższych.

Praktyka, doświadczenie, reputacja i znajomość mechanizmów funkcjonowania biznesu to główne czynniki determinujące sukces Kancelarii Łuć i Wspólnicy.